V Brně neznámý pachatel pobodal tři cizince

Neznámý násilník v noci na dnešek pobodal v centru Brna tři cizince. Incident se stal krátce po druhé hodině ráno na Dominikánském náměstí. Záchranáři převezli muže s bodnými a řeznými ranami do nemocnice. V ohrožení života nejsou.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

nové policejní vozy

nové policejní vozy | Foto: Ministerstvo vnitra ČR

Po pachateli policie pátrá, uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb. "Měl je tam napadnout dosud neznámý pachatel, asi 180 centimetrů vysoký, hubené postavy, ve věku do 20 let, nakrátko ostříhaný. Na sobě měl dlouhou černou bundu nebo kabát a na hlavě kšiltovku nebo kapuci."

Podle mluvčí jihomoravské záchranky Barbory Zuchové napadení muži nebyli v přímém ohrožení života. "Byli při vědomí, lze to hodnotit jako středně těžké zranění. Byli převezeni do Úrazové nemocnice."

"Policisté a kriminalisté nyní pátrají po tom, co bylo vlastně motivem jednání pachatele, a hlavně jak vznikl celý konflikt. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by útok měl nějaký rasový podtext," dodal policejní mluvčí Šváb.

O hodinu později byl u brněnského hlavního vlakového nádraží pobodán další muž. Oba incidenty spolu zřejmě nijak nesouvisí.

Marika Táborská, Vlasta Gajdošíková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme