V Čejkovicích na Kutnohorsku už odvolilo 70 procent voličů

Také ve středních Čechách pokračuje druhé kolo senátních voleb. Kandidáty mohou vybírat voliči na Berounsku, Mělnicku, Kutnohorsku a také v části nymburského regionu, kam zasahuje volební obvod Jičín. V minulém týdnu, při prvním kole, byla nejvyšší účast v Čejkovicích na Kutnohorsku.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zamčená volební urna.

Zamčená volební urna. | Foto: Tomáš Adamec

V Čejkovicích zatím odvolilo bezmála 70 procent místních voličů. Těžko odhadnout, jestli se podaří místním stejný počin jako minulý týden, kdy se kromě Senátu volilo i do zdejšího zastupitelstva a ze seznamu 33 zapsaných voličů dorazili do volební místnosti bez jednoho úplně všichni.

Zcela stoprocentní účast v Čejkovicích na Kutnohorsku nebude stoprocentní ani tentokrát. Jedna starší žena, která je v obci přihlášena, žije totiž v Americe. Zdravotní stav jí bohužel nedovoluje přiletět do České republiky.

Michal Trnka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme