V centru Prahy najelo auto na chodník a narazilo do budovy. Řidič měl podle záchranářů záchvat

Praze v Jugoslávské ulici u tramvajové zastávky I. P. Pavlova najelo v sobotu v noci osobní vozidlo na chodník a srazilo chodce a poté narazilo do budovy. Záchranáři podle informací z twitteru ošetřili pět zraněných - dva z vozu a tři chodce, všichni byli při vědomí a mimo ohrožení života. Podle policie řidič pravděpodobně havaroval vlivem zdravotní komplikace. V sobotu to řekla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

bourajda_230225-091052_ara.jpg

bourajda_230225-091052_ara.jpg | Zdroj: HZS Praha

Nehoda se stala asi hodinu po půlnoci. „S největší pravděpodobností vlivem zdravotní komplikace narazil řidič do budovy a ještě předtím srazil chodce,“ řekla Siřišťová.

Podle záchranářů byl řidič po záchvatu křečí, měl poraněné ruce a nohy. Vážnější zranění utrpěl i jeden z chodců, měl úraz hlavy a poraněné obě nohy. Zbylí tři pacienti měli lehčí poranění.

Na místě zasahovali také hasiči. „Po zadokumentování policií jsme vůz vyprostili a zasypali uniklé provozní kapaliny,“ uvedli na twitteru.

Kvůli nehodě byl zhruba půl hodiny obousměrně přerušen provoz tramvají mezi zastávkami I. P. Pavlova a Karlovo náměstí, noční linky jezdily odklonem. Okolnostmi nehody se nyní zabývají dopravní policisté, dodala Siřišťová.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme