V Hradci Králové bude pokračovat jednání o nové koalici

Hradec Králové stále patří mezi města, která nemají nové vedení radnice. Dnes večer už ale může být vše jinak. Na tamním magistrátu proběhne další jednání o nové koalici.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hradec Králové

Hradec Králové

Lídři ČSSD, ODS, TOP 09, Doma v Hradci a Změny pro Hradec se sejdou teprve podruhé. Předchozí zhruba týdenní jednání středo - pravé koalice totiž zkrachovala.

Pavel Staněk z ODS zdůraznil, že jeho strana stále upřednostňuje minulý model, nově vytvářené seskupení ale neodmítá. "Pokud by vznikala nějaká koalice, nebyla by to velká koalice, ale byla by to koalice kompromisů, která by řešila současný stav, tedy že se nemůžeme dohodnout na pravostředé části."

Podle Hany Orgoníkové by chtěla mít ČSSD čtyři členy rady. "Pokud nebude mít primátora, tak dva náměstky a dva členy rady," upřesnila požadavky Orgoníková.

Martin Pařízek, Ota Nehasil, Aneta Vojtěchová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme