V kauze F. Chvalovského padla další obvinění

Vyšetřovatel obvinil v kauze předsedy Českomoravského fotbalového svazu Františka Chvalovského další dva muže. Chvalovský je podezřelý, že se jako generální ředitel a předseda správní rady Českomoravské agrární společnosti dopustil úvěrového podvodu za 640 milionů korun.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nová obvinění se v tomto případě týkají podle mluvčí úřadu vyšetřování Soni Jindrákové dvojice jednatelů této společnosti. Podle jejích slov jde o podezření z trestného činu úvěrového podvodu ohledně společností Lounská mlékárna, Reality Trading a Bohemia Welt, které byly ovládány Českomoravskou agrární společností.

Vyšetřovatel už koncem února spolu s Chvalovským obvinil z úvěrového podvodu také další tři osoby. Policie odmítá zveřejnit jejich jména. Uvádí pouze, že jde o lidi z České agrární společnosti a společnosti Satrapa. Pokud se prokáže u obviněných jejich vina hrozí jim pět až dvanáct let vězení.

Milan Kopp, Lenka Šumová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme