V kauze F. Chvalovského padla další obvinění

Vyšetřovatel obvinil v kauze předsedy Českomoravského fotbalového svazu Františka Chvalovského další dva muže. Chvalovský je podezřelý, že se jako generální ředitel a předseda správní rady Českomoravské agrární společnosti dopustil úvěrového podvodu za 640 milionů korun.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nová obvinění se v tomto případě týkají podle mluvčí úřadu vyšetřování Soni Jindrákové dvojice jednatelů této společnosti. Podle jejích slov jde o podezření z trestného činu úvěrového podvodu ohledně společností Lounská mlékárna, Reality Trading a Bohemia Welt, které byly ovládány Českomoravskou agrární společností.

Vyšetřovatel už koncem února spolu s Chvalovským obvinil z úvěrového podvodu také další tři osoby. Policie odmítá zveřejnit jejich jména. Uvádí pouze, že jde o lidi z České agrární společnosti a společnosti Satrapa. Pokud se prokáže u obviněných jejich vina hrozí jim pět až dvanáct let vězení.

Milan Kopp, Lenka Šumová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme