V Křimově vyhlásili boj prostituci

Prostituce a nabízení sexuálních služeb budou z obce Křimov na Chomutovsku vykázány. Ode úterka tam začíná platit nová vyhláška, vykazující prostituci mimo území obce. V příhraničních oblastech s Německem se s tímto negativním jevem nedaří úspěšně bojovat. Mnohde se však radní nezvdávají a hledají další možnosti, jak lehkým děvám a jejich pasákům jejich činnost znepříjemnit.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

bar | Foto: Jan Rosenauer

Jak připomíná Jarmila Kubíková, Český rozhlas Ústí nad Labem, v obci Křimov už jednou vyhlášku proti prostituci vyhlásili. Jak ale přiznala starostka Milada Benešová, problém je v tom, že nemají v obci městskou policii, a tak nebyl nikdo, kdo by prostitutky kontroloval. Také stavební úřad namítal, že nemůže zakázat různé prosklené přístavky u domů, ve kterých se ženy neustále vystavují.

V obecně závazné vyhlášce, která právě vstupuje v platnost, jsou však už všechna potřebná ustanovení. Prostitutkám a jejich pasákům tak chtějí denně znepříjemňovat život, jako to oni činí jim.

Milan Kopp, Jarmila Kubíková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme