V Lochkovském tunelu se srazily tři kamiony, směr k D1 je neprůjezdný

Ve středu krátce před 15. hodinou uzavřela nehoda kamionu a osobního auta Lochkovský tunel ve směru z dálnice D5 na D1. Jeden z řidičů kamionů byl zraněn a převezen do motolské nemocnice. Na místě zasahovali hasiči z Radotína a ze Strašnic.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Městský okruh v Praze, Lochkovský tunel

Městský okruh v Praze, Lochkovský tunel | Foto: Filip Jandourek

Provoz tunelu byl podle policie omezený do 18. hodiny. Osobní auta mohla využít objízdné trasy na exitu 16, nákladní auta musela čekat na zprůjezdnění. Na několik minut byl po nehodě uzavřen i směr k D5. Provoz v tomto směru byl ale krátce poté obnoven.

„Z nákladního vozidla měl vycházet kouř, na místo proto směřovali i hasiči. Na základě této dopravní nehody došlo k úplnému uzavření provozu na Pražském okruhu ve směru od D5 k D1. Celou událost teď prošetřují policisté,“ sdělil Českému rozhlasu mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Dopravu na Pražském okruhu dnes komplikovaly i další nehody kamionů. Sjezd na Novopackou ulici zablokoval v brzkých ranních hodinách převrácený kamion a úsek byl zprovozněn ve 14.30. Kolem 10.30 zastavila dopravu na okruhu směrem na Štěrboholy nehoda tří kamionů a podle posledního odhadu by tamní uzavírka měla skončit kolem 15.40. Další převrácený kamion zkomplikoval kolem 14.00 dopravu v ulici Na Radosti u sjezdu na Pražský okruh ve směru na pražské letiště.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme