V Milostíně na Rakovnicku funguje Valentýnská pošta

V Milostíně na Rakovnicku po roce opět funguje speciální Valentýnská pošta. Ta už podesáté přišla s nabídkou speciálního valentýnského razítka, které může zdobit i vaše zamilované přání.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Orazítkované valentýnské pohledy | Foto: Jana Káninská

Valentýnské razítko pokaždé vypadá trochu jinak. Jakou podobu má to letošní, to popisuje poštmistrová z Milostína Andrea Holátková:

Přehrát

00:00 / 00:00

V Milostíně na Rakovnicku funguje Valentýnská pošta

„Na letošním razítku jsou dvě ruce naproti sobě a každá z nich drží štamprličku se srdíčkem.“

Například loni Andrea Holátková orazítkovala zhruba osmnáct set valentýnských přání. Kvůli speciálnímu razítku nemusíte do Milostína osobně. Zamilovaný dopis stačí včas na milostínskou poštu poslat, a to třeba právě dnes.

„Je to adresa Pošta Milostín, Milostín 270 05. Do toho musí lidé vložit přání, které chtějí orazítkovat a každopádně nesmí zapomenout vložit nepoužitou známku, abych to mohla poslat tomu, komu je přání adresované,“ vysvětluje Holátková.

Příležitostných razítek chystá Česká pošta každoročně samozřejmě víc. Ne všechny jsou ale spojené s konkrétními místy. Pobočku v Milostíně si pošta vybrala samozřejmě především kvůli názvu, přestože patrně s láskou nesouvisí.

Michal Trnka, Jana Káninská, pir Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme