V Olomouci shořel sklad palet

Mohutný požár vypukl krátce po půlnoci ve skladu s dřevěnými paletami na okraji Olomouce. Do boje s ohněm hasiči nasadili 14 profesionálních a dobrovolných jednotek. Požár podle prvních odhadů napáchal škodu přes jeden milion korun. Už v době příjezdu první hasičské jednotky byl celý areál skladiště v jednom ohni. Záře několikametrových plamenů na kopci za Olomoucí byla jasně vidět až v centru města.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

požár skladu palet v Olomouci | Foto: Vladislav Galgonek | Zdroj: ČTK

S mohutným požárem bojovalo až do rána 14 hasičských jednotek. Podle prvních odhadů napáchal škodu přes jeden milion korun. Už v době příjezdu první hasičské jednotky byl celý areál skladiště v jednom ohni. Teď už mají hasiči podle jejich mluvčí Vladimíry Hacsikové požár pod kontrolou.

"Shořel objekt na ploše o rozloze asi 100*150 metrů, který byl zaskládán paletami až do výšky 10 emtrů. Jeden objekt ocelová konstrukce obložená dřevem zcela lehl popelem. Druhý objekt se podařilo zachránit."

Příčinu požáru hasiči stále vyšetřují, při zásahu nebyl nikdo zraněn.

Markéta Kaclová, Naděžda Hávová, Igor Polák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme