V Ostré na Nymbursku shořela skladovací hala bývalého JZD

Až do večera likvidovali hasiči požár budovy bývalého zemědělského družstva v Ostré u Nymburka. Na místě zasahovalo několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů z celého okolí. Policie obec uzavřela pro dopravu, protože pěstitelská hala stojí hned u hlavní silnice.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

požár (ilustr. foto)

požár (ilustr. foto) | Foto: Jan Rosenauer

"Jedná se o zděnou halu, která je krytá vlnitým plechem se zateplením. Je tam chladící technika a zřejmě asi také balící linka s velkým množství obalového materiálu," řekl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Křivan.

Objekt haly shořel ze dvou třetin, propadla se i střecha. Příčiny požáru zatím nejsou známé. Předběžně se mluví o nedbalosti někoho ze zaměstnanců pěstitelského družstva. Škoda se odhaduje na patnáct milionů korun.

Při zásahu se lehce zranil jeden z hasičů.

Přečtěte si také:
Požár chaty v Rovensku pod Troskami si vyžádal 9 zraněných
Hasiči likvidovali rozsáhlý požár bývalého kravína
Hasiči zvládli velký požár v asijské tržnici v Praze Libuši

Petra Báčová, Pavel Pavlas, Alice Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme