V Oticích u Opavy pokračuje pátrání po dvacetiměsíčním chlapci

Desítky policistů a hasičů i dnes pátrají po ztraceném chlapci z Otic na Opavsku. K dispozici mají vrtulník s termovizí, potápěče, psovody a dobrovolníky. Chlapec zmizel v úterý večer ze zahrady rodinného domku, kde ho měl hlídat jeho otec.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policisté a hasiči pátrají v Oticích na Opavsku po dvacetiměsíčním chlapci | Zdroj: ČTK

Policie prověřuje několik možností - nevyloučili ani únos nebo autonehodu, potvrzuje mluvčí opavské policie René Černohorský: "Pátrání dál pokračuje, jsme spojeni s rodinou. Vyšetřujeme verzi, že se mohl stát účastníkem dopravní nehody. Už včera se kontrolovaly silnice, chodníky - jestli tam nejsou nějaké úlomky střepů, skla. Všechno zjišťujeme, prověřujeme, ale zatím je všechno marné."

Ráno zasedl v Opavě krizový štáb, aby se domluvil na dalším postupu: "Je připraven vrtulník s termovizí, jsou připraveni i potápěči, čeká se ale, až opadne voda u soutoku říčky Hvozdnice a řeky Moravice. Přijeli speciálně vycvičení psovodi a policisté z celého okresu Opava, dobrovolní hasiči a další lidé," dodal Černohorský.

Michal Schoffer, Katka Brezovská, Miroslav Panuška Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme