Při hromadné nehodě se zranilo deset policistů. Jeli dohlížet na fotbalové fanoušky

Při hromadné nehodě tří policejních a dvou civilních aut v Praze 4 se ve středu dopoledne zranilo 11 lidí, z toho deset policistů. Jednou z možných příčin je technická závada na služebním autě, informoval o tom mluvčí pražské policie Jan Daněk. Zranění policisté byli ze speciální jednotky, která má zajišťovat pořádek v metropoli při večerním fotbalovém zápase Sparty s Crvenou Zvezdou Bělehrad.

Praha (Aktualizováno: 12:36 3. 8. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda se stala krátce před 11:00 nedaleko objektu Policejní akademie ve Lhotce. "Okolnosti dopravní nehody i míra zavinění jsou předmětem dalšího vyšetřování. Dopravní policisté si na místo události přizvali znalce, který pracuje hned s několika verzemi," uvedl mluvčí.

Do Prahy přijíždí srbští fotbaloví fanoušci. Na bezpečnost dohlížejí stovky policistů

Číst článek

Kvůli večerní odvetě třetího předkola fotbalové Evropské ligy mají na bezpečnost v ulicích hlavního města dohlížet stovky policistů. Mnoho z nich je už od rána v ulicích. Zápasu na Letné by se mohlo zúčastnit kolem 2000 příznivců srbského týmu, kteří patří k nejproblémovějším v Evropě.

"Zmíněná dopravní nehoda je tak v tomto kontextu nepříjemnou událostí, nicméně v konečném důsledku nebude mít na samotné bezpečnostní opatření žádný vliv," dodal mluvčí.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme