V Praze se zatřelil další policejní vyšetřovatel

V Praze 10 se zastřelil další policejní vyšetřovatel. Za uplynulých 14 dnů jde už o druhý případ, kdy policista z tamního úřadu vyšetřování spáchal sebevraždu. Jak Českému rozhlasu - Radiožurnálu řekl ředitel Úřadu vyšetřování hlavního města Prahy Zdeněk Janíček, policista si vzal život na svém pracovišti včera krátce před půlnocí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

"Jedná se o vyšetřovatele, který se zastřelil služební zbraní ve svém volnu. Z dosavadního šetření vyplývá, že se mu ztratil životní sen, kdy chtěl být státním zástupcem a v pondělí mu přišlo vyrozumění, že nebyl přijat. Vyřešil to alkoholem a v silně podnapilém stavu se vrátil na pracoviště, kde došlo k té sebevraždě."

Janíček vyloučil souvislost mezi oběma případy. Jediným pojítkem mezi tragédiemi je to, že oba muži pracovali na stejné vyšetřovně. Už 17. srpna se na toaletách restaurace v Praze 6 zastřelil vlastní služební zbraní kvůli osobním problémům šestačtyřicetiletý vyšetřovatel.

Markéta Kaclová, Jana Zemanová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme