V pražské Bělehradské ulici srazilo auto dvě chodkyně, jedna je v umělém spánku

Na Bělehradské ulici v Praze srazilo auto dvě chodkyně. Záchranáři jednu z nich převezli v umělém spánku do nemocnice. Nehoda podle policie souvisí s následnou havárií v Korunní ulici. Řidička po nehodě nadýchala.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie v Korunní ulici, kde na Nový rok havarovala řidička, která předtím srazila dvě chodkyně. | Foto: Policie ČR

Podle pražských záchranářů utrpěla při nehodě 36letá žena vážný úraz hlavy. V umělém spánku byla převezena na ARO nemocnice na Vinohradech. Tam skončila i 51letá žena, která přes úraz hlavy a končetin byla při vědomí. 

„Pražská policie vyšetřuje okolnosti dopravní nehody s chodci v ulici Bělehradská a posléze i havárie osobního motorového vozidla v ulici Korunní v Praze 2. Obě události spolu podle všeho souvisí,“ uvedli policisté na Twitteru. 

Policisté následně dodali, že žena zřejmě nejprve srazila chodkyně, ale nezastavila a pokračovala, dokud nehavarovala v Korunní ulici. „Orientační dechová zkouška u řidičky byla pozitivní,“ informovala policie. 

Podle prvotních informací předmětné vozidlo řídila žena, která po střetu s chodci pokračovala v jízdě do ulice Korunní, kde havarovala. Orientační dechová zkouška u řidičky byla pozitivní.

00:39 – 01. 01. 2019

11

cen Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme