V případu realitní loupeže bude svědčit bývalý spolumajitel kanceláře Reality 21

Výslechem svědků pokračuje případ takzvané velké realitní loupeže. Obžalovaný je bývalý právník Miloš Vlasák. Ten podle obžaloby ukradl klientům realitní kanceláře 65 milionů korun. U soudu dnes mají jako svědci vypovídat Vlasákovi podřízení nebo bývalý spoluvlastník kanceláře Reality 21 Roman Hassman. Jedna z podvedených klientek Dana Krudencová tvrdí, že vedení společnosti o zpronevěře vědělo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Louny - Zahradní město - ilustrační foto

Louny - Zahradní město - ilustrační foto | Foto: Ladislav Bába

„Naše rodina prodávala rodinný dům kousek za Prahou a bohužel jsme z prodeje nedostali ani korunu. Dům se v uvozovkách prodal za 3,5 milionu, ale jediné peníze, které nebyly ukradeny, jsou provize realitní kanceláře. Ta si svých 140 tisíc za obchod ponechala. Jinak všechny peníze zmizely neznámo kam,“ říká Dana Krudencová.

Bývalý právník Miloš Vlasák se v současnosti živí jako řidič. U soudu odmítl vypovídat, v přípravném řízení ale řekl, že chtěl peníze od lidí zhodnotit v kasinu. Údajně bral i drogy.

Veronika Hlaváčová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme