V Prostějově testovali prostředek pro urychlení odbourání alkoholu v těle

K Prostějovu patří starorežná jako k Praze Hradčany. Možná právě proto tam dnes dobrovolníci testovali zázračnou pilulku, po které se rychleji vystřízliví. Její účinky v průběhu testu sledovali lékaři, policisté s měřícím přístrojem, a dokonce i psychiatr.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

léky na dlani

léky na dlani

Někteří z nich preparát vyzkoušeli i na vlastní kůži. Tablety jsou vyrobeny na přírodní bázi a obsahují látky, které urychlují spalování cukrů a alkoholu v těle.

Výsledek je ohromující: pokud například muž vážící 80 kilogramů vypije pět piv, trvá odbourání alkoholu zhruba deset hodin. S požitím pilulek se doba zkrátí zhruba na dvě hodiny. Původně ji pro své agenty vyvíjela KGB. Později její vývoj převzali Američani.

Teď se kromě Česka prodává ve Spojených státech, Rusku, Británii a na Slovensku. Údajně působí nejen proti kocovině, ale i proti stárnutí.

Milan Kopp, Jana Zemanová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme