V Roudnici sjelo v noci auto do plavebního kanálu, tři lidé se utopili

Tři lidé se v noci na dnešek utopili v autě. Sjeli s ním do plavebního kanálu v Roudnici nad Labem. Ve voze byli čtyři Slováci, jeden z nich přežil. Podle velitele roudnických městských strážníků Martina Müllera muži jeli jen z nedaleké restaurace a byli pravděpodobně všichni opilí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

potápěč | Foto: DIVE POINT, s.r.o.

Podrobnosti řekla Radiožurnálu mluvčí litoměřické policie, Alena Romová: "Osobní automobil značky Škoda Favorit spadl z dosud nezjištěných příčin do plavebního kanálu. V autě byli v té době čtyři osoby cizí státní příslušnosti. Záchranářům se po dopravní nehodě podařilo všechny čtyři muže dostat z vody. Jeden muž z posádky vyplaval sám a zachránil se. Ostatní tři muži ale ve vodě utonuli," uvedla Alena Romová.

Na místě kromě Policie České republiky zasahovala městská policie, záchranná služba, hasiči a potápěč. "Okolnosti a příčiny této tragické události v současné době policie vyšetřuje," dodala mluvčí.

Katarína Brezovská, Lucie Toraková, Miroslav Panuška Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme