V Roudnici sjelo v noci auto do plavebního kanálu, tři lidé se utopili

Tři lidé se v noci na dnešek utopili v autě. Sjeli s ním do plavebního kanálu v Roudnici nad Labem. Ve voze byli čtyři Slováci, jeden z nich přežil. Podle velitele roudnických městských strážníků Martina Müllera muži jeli jen z nedaleké restaurace a byli pravděpodobně všichni opilí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

potápěč | Foto: DIVE POINT, s.r.o.

Podrobnosti řekla Radiožurnálu mluvčí litoměřické policie, Alena Romová: "Osobní automobil značky Škoda Favorit spadl z dosud nezjištěných příčin do plavebního kanálu. V autě byli v té době čtyři osoby cizí státní příslušnosti. Záchranářům se po dopravní nehodě podařilo všechny čtyři muže dostat z vody. Jeden muž z posádky vyplaval sám a zachránil se. Ostatní tři muži ale ve vodě utonuli," uvedla Alena Romová.

Na místě kromě Policie České republiky zasahovala městská policie, záchranná služba, hasiči a potápěč. "Okolnosti a příčiny této tragické události v současné době policie vyšetřuje," dodala mluvčí.

Katka Brezovská, Lucie Toraková, Miroslav Panuška Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme