V Solenicích se v noci střílelo

Lubomír Kašák, majitel kontroverzní firmy IDOS Praha, která se zabývá likvidací nemocničního odpadu, byl včera zavražděn v Solenicích na Příbramsku. Jak zjistila ČTK, vrah, kterým byl Kašákův společník Zdeněk Němec, potom zbraň obrátil proti sobě. Tragédii potvrdila i středočeská policejní mluvčí Soňa Budská.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

pistole | Foto: Jan Rosenauer

V Solenicích na Příbramsku byl včera zavražděn Lubomír Kašák, majitel kontroverzní firmy IDOS Praha, která se zabývá likvidací nemocničního odpadu. Jak zjistila ČTK, vrahem byl Kašákův společník Zdeněk Němec. Na policejní linku 158 oznámil včera v noci číšník solenického hotelu Kaskáda, že slyšel z ulice střelbu. Policejní hlídka zde pak našla dva mrtvé muže. Pracovní verze zatím říká, že 55letý muž zastřelil 53letého muže a pak obrátil zbraň sám proti sobě. Případ vyšetřuje služba Kriminální policie České republiky, která zajistila i střelnou zbraň.

Markéta Kaclová, Zdeněk Hejkrlík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme