V Sudetech další štvavé letáky

Na severu Čech se objevily další letáky s nápisem: Sudety byly a opět budou německé. Policie jich už zadržela dvanáct. Podle mluvčí severočeské policejní správy Jarmily Hrubešové nejvíc těchto tiskovin dostaly městské úřady.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

základní škola | Foto: Jan Rosenauer

"Poslední leták byl doručen minulý týden do základní školy na Děčínsku. Nejčastějším adresátem byly městské úřady po celém bývalém severočeském kraji. Všechny obálky byly odeslány z Prahy a odesílatele ani autora letáku zatím policisté neznají. Obálky s letákem předali nyní policisté ke zkoumání odborníkům do kriminalistického ústavu. Letáky byly zachyceny prakticky v celém pohraičí celé republiky. Není to tedy jen případ severních Čech."

Zatím poslední leták byl doručen minulý týden do jedné základní školy na Děčínsku. Všechny obálky s letáky byly odeslány z Prahy. Odesilatele ani autora těchto tiskovin policie dosud nezná. Letáky varují české obyvatele, že se po vstupu země do Evropské unie budou muset vystěhovat a odevzdat svůj majetek sudetským Němcům.

Markéta Kaclová, Ivana Solničková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme