V ZOO Praha začíná 79. sezóna

Pražská zoologická zahrada zahajuje novou sezonu! Slavit se bude svátek gorilího samce Richarda a večer se návštěvníkům otevře nová voliéra Tropické sovy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miroslav Bobek | Foto: Odhalení

Zahrada je dnes mimořádně otevřena až do 19. hodin. Ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek Radiožurnálu popsal, co letošní 79. sezona přinese.

„Jednak očekáváme narození gorilího mláděte a stane se stavět nový výběh pro slony, hrochy a antilopy, a to v horní části zoologické zahrady. Samozřejmě těch událostí v této sezóně bude mnohem více, například za čtrnáct dní se začne s rekonstrukcí Gočárových domů,“ uvedl Bobek a dodal:

„Konkrétně v sobotu ve 12 hodin budeme gorilímu samci Richardovi přát k svátku. Současně také zahájíme akci na sběr mobilních telefonů, které budou následně recyklovány, přičemž výtěžek z celé akce bude určen na ochranu goril v Africe. Od 18. hodin budeme otevírat nové voliéry tropických sov.“

Lukáš Vincourek, Zbyněk Zykmund Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme