Ve Strakonicích bude zvolena Miss dětských domovů

Patnáct nejkrásnějších dívek z Česka se v sobotu ve Strakonicích bude ucházet v celorepublikovém finále o jedenáctý titul Miss dětských domovů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Soutěž krásy (ilustrační foto) | Foto: René Svoboda

Nejde o nic neznámého. Každá z patnácti finalistek se bude snažit před odbornou porotou projít co nejlépe ve společenských šatech nebo plavkách. Ukázat se v pravém světle a možná 'trochu svobodněji' budou mít dívky šanci ve volné disciplíně.

Co by ale mohlo missí korunku přinést určitě je podle sedmnácti leté adeptky na titul Miss dětských domovů Adély Cinklové docela jednoduché a hlavně to nic nestojí.

Přehrát

00:00 / 00:00

RRž RR Strakonice-Miss dětských domovů.mp3

„Hezky úsměv - to je pro mě priorita. Musím z toho mít radost, musím si tu soutěž užít. Nemůžu se tam nad nikoho povyšovat. Tak třeba je tam otázka: Proč jsou vtipy o blondýnkách? Kdybych si vylosovala tuto otázku, tak bych možná řekla: Aby se černovlásky měly čemu smát."

Ulehčit start do dospěláckého života nejúspěšnějším kráskám mají ceny jako šperky, módní oblečení nebo kosmetika z rukou úřadující Miss a zároveň porotkyně Anety Vignerové.

Petra Matoušková, Jan Cigánik Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme