Ve Vtelnu na Mostecku se střílelo: dva mrtví

Dva mrtví a čtyři zranění - takový je výsledek noční střelby na Mostecku v severních Čechách. K útoku došlo krátce před půlnocí v jednom z tamních nočních klubů. Policie místo neprodyšně uzavřela.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jedenatřicetiletý muž začal střílet zatím z neznámých důvodů v erotickém klubu Oáza ve Vtelnu na Mostecku. Podle informací naší zpravodajky na místě Evy Holé byl střílející muž jedním z nových majitelů klubu a podle jeho blízkého okolí měl dlouhodobé psychické problémy. Na místě usmrtil barmanku, další čtyři lidi zranil.

Tři lidé jsou zraněni těžce - barman byl střelen do hlavy a ještě v noci byl vrtulníkem převezen do Prahy. Další dvě ženy skončily na ARO v Mostu. Jedna z nich byla ještě během dopoledne přepravena do pražské nemocnice. Po hrůzném činu vyběhl útočník z klubu a nedaleko v poli se sám zastřelil. Tam ho našli krátce před pátou hodinou ráno policisté. Střelbu v klubu vyšetřuje Krajský úřad vyšetřování v Ústí nad Labem jako trestný čin vraždy.

Markéta Kaclová, Eva Holá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme