Ve Vtelnu na Mostecku se střílelo: dva mrtví

Dva mrtví a čtyři zranění - takový je výsledek noční střelby na Mostecku v severních Čechách. K útoku došlo krátce před půlnocí v jednom z tamních nočních klubů. Policie místo neprodyšně uzavřela.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jedenatřicetiletý muž začal střílet zatím z neznámých důvodů v erotickém klubu Oáza ve Vtelnu na Mostecku. Podle informací naší zpravodajky na místě Evy Holé byl střílející muž jedním z nových majitelů klubu a podle jeho blízkého okolí měl dlouhodobé psychické problémy. Na místě usmrtil barmanku, další čtyři lidi zranil.

Tři lidé jsou zraněni těžce - barman byl střelen do hlavy a ještě v noci byl vrtulníkem převezen do Prahy. Další dvě ženy skončily na ARO v Mostu. Jedna z nich byla ještě během dopoledne přepravena do pražské nemocnice. Po hrůzném činu vyběhl útočník z klubu a nedaleko v poli se sám zastřelil. Tam ho našli krátce před pátou hodinou ráno policisté. Střelbu v klubu vyšetřuje Krajský úřad vyšetřování v Ústí nad Labem jako trestný čin vraždy.

Markéta Kaclová, Eva Holá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme