Většina středočeských lyžařských areálů je připravena na víkendový provoz

Volný víkend přeje vyznavačům zimních sportů. Lyžaři mohou vyrazit i do některého ze středočeských areálů. Přestože zájem lidí o lyžování tam už pomalu slábne, provozovatelé středisek stále hlásí dobré podmínky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sjezdovka | Foto: Vojtěch Berger

Nejspíš poslední možnost si v této sezóně zalyžovat je dnes a zítra na Šibeničním vrchu u Mnichovic. Na sjezdovce leží přes půl metru technického sněhu, provozovatel areálu přesto na internetových stránkách píše, že se tady o tomto víkendu lyžuje naposledy.

Naopak provozovatelé dalších zimních středisek v kraji, plánují provoz do konce března a někde možná i déle. Dostatečnou sněhovou zásobu má areál v Chotouni u Prahy nebo také příbramská sjezdovka Padák. V provozu je i největší středočeský areál Monínec.

Technický sníh v lyžařských centrech je po oteplení a dešťových přeháňkách o něco měkčí, podle provozovatelů ale stále relativně kvalitní.

Michal Trnka, Michaela Vydrová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme