Trojnásobná vražda na Ústecku. Policisté prohledávají okolí chatové oblasti u Střížovic

Policisté vyšetřují od pondělního rána vraždu v chatové oblasti u Střížovic na Ústecku. Vedoucí odboru obecné kriminality krajské policie Martin Charvát potvrdil, že na místě činu byli tři mrtví. Kriminalisté v současné době ohledávají místo činu, na místě mají i psovody.

Ústí nad Labem (Aktualizováno: 13:40 8. 1. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„K trestnému činu došlo v průběhu noci ze 7. na 8. ledna v zahrádkářské kolonii u obce Střížovice na Ústecku. V tuto chvíli jsou na místě kriminalisté, kteří ohledávají místo činu. Vzhledem k tomu, že jsme na počátku, nebudeme prozatím sdělovat bližší informace,“ řekla Radiožurnálu krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

„Mohu potvrdit, že jsme našli tři oběti, probíhá ohledání, jsme na začátku vyšetřování, bližší informace říci nemohu," uvedl vedoucí odboru obecné kriminality krajské policie Martin Charvát.

Odmítl odpovědět na dotaz, zda kriminalisté mají podezřelého či podezřelé. „Bez komentáře," doplnil kriminalista. Všichni mrtví jsou podle informací ČTK dospělí.

Těla už odvezla pohřební služba, kriminalisté stále pracují v okolí, na místě mají i psovody. Podle krajské policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové se případ odehrál v noci na pondělí.

Osada Český Újezd spadá pod Český zahrádkářský svaz. Tajemnice osady Dagmar Rokošová řekla, že je v ní kolem stovky zahrad. Většina zahrádkářů je využívá k rekreaci. „Trvale obydlené jsou asi jen čtyři chaty," doplnila Rokošová. Další informace poskytnout nechtěla. „Kontaktovala mě policie, nic dalšího říkat nebudu," doplnila.

V Ústeckém kraji jde letos o první případ vraždy.

Jan Bachorík, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme