VIDEO: Pražští strážníci zadrželi ženu, která útočila železnou tyčí na studenty během výuky

Městská policie zasahovala v Praze proti sedmadvacetileté ženě, která se podle svědků v prostorách Českého vysokého učení technického v Praze nejprve dožadovala komunikace s jedním se studentů, v ruce přitom držela asi metrovou železnou tyč. Celý incident skončil zásahem, po kterém byla převezena do psychiatrické léčebny.

Praha (Aktualizováno: 17:02 16. 5. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„Příjezd hlídky městské policie z Prahy 6 vítali dva mladíci slovy: rychle, tady, rychle, nemůžeme ji udržet,“ uvedla Městská policie hlavního města Prahy na svém facebooku a doplnila video. 

Oznámení týkající se agresivní ženy přišlo z Technické ulice. S ohledem na situaci, ve které se strážníci po příjezdu na místo incidentu ocitli, ženu okamžitě zpacifikovali a nasadili jí pouta.

Napadený číšník: Bylo to jen o vlásek. Jedna rána navíc a už jsem tu nemusel být

Číst článek

Svědci, kteří se na místě události taktéž nacházeli, shodně uvedli, že dotyčná přišla do laboratoří vysoké školy s asi metr dlouhou železnou tyčí a dožadovala se komunikace s jedním ze studentů. Ten však kontakt s ní odmítl. Na to sedmadvacetiletá žena napřáhla tyč a chtěla studenta uhodit,“ píše se v příspěvku strážníků. 

Student měl útok odvrátit a přivolal si na pomoc další studenty a profesora. Společně se jim podařilo ženu vystrkat z budovy ven. Při tom došlo k potyčce, při které jeden z profesorů měl od ženy obdržet ránu pěstí do obličeje.  

Ženu přesto pustili, ta se po chvíli vrátila s cihlou a pokusila se útok na skupinku zopakovat.

V tu chvíli se na ni studenti vrhli, strhli ji na zem a drželi ji tak do příjezdu hlídky strážníků. Strážníci následně ženu omezili na osobní svobodě a předali přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu opatření. Přivolaní záchranáři rozhodli o jejím převozu na psychiatrii,“ končí příspěvek.

bar Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme