VIDEO: Z Rychnova do Rychnova. Řidič zvláštním chováním na křižovatce ohrozil provoz u Jablonce nad Nisou

Policie vyšetřuje incident, při kterém řidič kamionu prudkým přejetím napříč silnicí ohrozil 12. března provoz na křižovatce u Rychnova u Jablonce nad Nisou. Řidiče podezírají ze spáchání úmyslného trestného činu obecné ohrožení. Pachatel může být odsouzen až k osmiletému pobytu ve vězení, uvedla mluvčí jabloneckých policistů Dagmar Sochorová.

Rychnov u Jablonce nad Nisou Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Při nehodě v centru Prahy skončilo auto mezi tramvajemi. Řidičku museli vytáhnout hasiči

Číst článek

Na základě výpovědi svědků vyšetřovatelé zjistili, že řidič s nákladním vozidlem nejel po uvedené silnici ve směru od Prahy, jak si původně mysleli, ale vyjížděl na ni nájezdem od Rychnova, kam se protisměrným sjezdem z neznámého důvodu zase vracel. Jel tedy z Rychnova do Rychnova. Kriminalisté nyní celou věc prověřují a zjišťují totožnost řidiče.

Při tomto velice nebezpečném manévru ohrozil další účastníky silničního provozu, především řidiče osobního vozidla jedoucího v levém pruhu ve stejném směru jízdy. „Bylo opravdu velké štěstí, že se v dané situaci nestala dopravní nehoda,“ uvedla Sochorová. A právě díky poškozenému řidiči se nakonec podařilo zjistit, jak celá situace proběhla.

dok Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme