Cibulka, Sládek či Havel Šedivý. Pusťte si záznam třetí předvolební debaty Radiožurnálu

Český rozhlas Radiožurnál ve středu pokračoval v sérii předvolebních debat kandidujících stran třetím dílem. Ve studiu diskutovali zástupci pěti uskupení. Debatu moderoval Jan Pokorný.

Praha (Aktualizováno: 18:00 11. 10. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Třetí předvolební debata Radiožurnálu 11. 10. 2017 | Foto: Prokop Havel | Zdroj: Český rozhlas

Ve středu ve vysílání Radiožurnálu představili své programy kandidáti Vlastimil Sehnal (Sportovci pro společnost), Ludvík Adámek (Občané 2011), Miroslav Sládek (Sdružení pro republiku – Republikánská strana), Petr Cibulka (Volte Pravý Blok) a Vladimír Havel Šedivý (Unie H.A.V.E.L.). Strana Referendum o EU se rozhodla pozvání do Debaty s lídry nepřijmout.

Záznam z debaty možné shlédnout na facebookovém profilu stanice.

Detailní pohled na postoje a návrhy jednotlivých politických stran přinesl v uplynulých týdnech i server iROZHLAS.cz, který zveřejnil 31 rozhovorů s jejich lídry.

Inkluze i stíhání politiků

V pondělí se v první předvolební debatě diskutovalo o nízké nezaměstnanosti, kauze Čapí hnízdo nebo vizi, jak zlepšit české školství. Došlo i na inkluzi ve školství nebo odliv lékařů do zahraničí.

Ve studiu zasedli zástupci Strany zelených, Řádu národa - Vlastenecké unie, Svobody a přímá demokracie - Tomio Okamura, Bloku proti islamizaci - Obrana domova, ODA, ANO 2011 a České pirátské strany. 

Záznam pondělní debaty je dostupný na YouTube kanálu Českého rozhlasu:

V úterý se ve studiu potkali Pavel Makovec (Dobrá volba 2016), Michal Klusáček (Česká strana národně sociální), Martin Vlček (Radostné Česko), Josef Káles (Strana svobodných občanů), Tomáš Vandas (Dělnická strana sociální spravedlnosti) a Jiří Šoltys (Národ Sobě).

Kandidáti do sněmovny diskutovali o českém zdravotnictví a jeho financování. Řeč byla o míře byrokracie a EET.

Záznam úterní debaty je dostupný na YouTube kanálu Českého rozhlasu:

Prokop Havel, haf Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme