Vilu VyVolených obsadili bodyguardi majitele pozemku

Televize Prima musí vyklidit vilu v pražských Vysočanech, ze které vysílá svou reality show VyVolení. Majitel pozemku, na kterém vila stojí, tvrdí, že se televize dostala do prodlení s placením nájemného. V pět hodin ráno objekt obsadily asi čtyři desítky ozbrojených bodyguardů se psy, které si majitel pozemku najal.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

bodyguardi obsadili Vilu Vyvolených

bodyguardi obsadili Vilu Vyvolených | Zdroj: ČTK

Bezpečnostní agentura ráno z vily vyvedla členy štábu reality show, soutěžící byli po poledni převezeni do hotelu Holiday Inn. Podle majitele tento postup umožňovala smlouva. Dluh je sice už zaplacený, přesto majitel pozemku na ukončení smlouvy trvá.

Podle ředitele Primy Martina Dvořáka je však zásah majitele protiprávní, a televize se bude bránit soudní cestou. Zároveň Radiožurnálu přiznal, že mají velký zájem celou soutěž dokončit podle plánu.

"Soutěž určitě ohrožena je, ale momentálně děláme všechno pro to, aby pokračovala dál, byť pravděpodobně trošku jiným způsobem. Určitě nechceme zklamat diváky, že 20 nebo 19 dní před koncem soutěže bychom ji zastavili, a primárně by to bylo extrémně nekorektní vůči soutěžícím. Nevíme ještě jak, ale opravdu se snažíme pokračovat," řekl Radiožurnálu ředitel Primy.

Dvořák připustil, že reality show bude vysílána z jiného místa. "Záložní prostory momentálně ještě nemáme, ale opravdu na tom pracujeme."

Marika Táborská, Ondřej Černý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme