Zemřel prezident Exekutorské komory Plášil. V jejím čele stál od roku 2018

Ve věku 63 let zemřel po krátké těžké nemoci Vladimír Plášil, prezident Exekutorské komory ČR. V tiskové zprávě o tom informovala mluvčí Komory Lenka Desatová. Vladimír Plášil působil od roku 2001 jako soudní exekutor v Praze 7, působil také jako člen Legislativní rady vlády. Byl zakládajícím členem Exekutorské komory, od roku 2018 se stal také jejím prezidentem.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

O formě posledního rozloučení rozhodne rodina Plášila, informovala Exekutorská komora na svém twitteru | Zdroj: Dvacet minut Radiožurnálu

„Zasadil se o další transparentnost a elektronizaci komory, která za jeho působení významným způsobem zefektivnila svou činnost. Významným způsobem také přispěl k zapojení komory do legislativních procesů a k užší spolupráci s orgány veřejné moci,“ sdělila Desatová s doplněním, že pod vedením Plášila Exekutorská komora posílila svoji pozici v rámci Mezinárodní unie soudních exekutorů (UIHJ). V užším vedení UIHJ jsou nyní i členové Komory.

O formě posledního rozloučení rozhodne rodina Plášila, informovala Exekutorská komora na svém twitteru.

Z malých dluhů likvidační částky. Mnohočetné exekuce se pořád vymáhají, zjistili novináři Českého rozhlasu

Číst článek

Exekutorská komora České republiky sdružuje soudní exekutory, vykonává jejich samosprávu a dohlíží nad jejich úřední činností. Členství v komoře je pro všechny exekutory ze zákona povinné. Komora sídlí v Praze a má pobočku v Brně.

oro, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme