Vladimír Železný byl znovu u výslechu

Ředitele televize Nova Vladimíra Železného dnes opět vyslýchala policie. U vyšetřovatele strávil téměř šest hodin. Policejní budovu v Krakovské ulici v centru Prahy opustil stejně jako v předchozích dnech bez jediného slova. Oficiální policejní zdroje vydaly na případ přísné informační embargo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Železného minulý týden obvinil vyšetřovatel z poškozování věřitele a z krácení daně, cla a dalších poplatků. Hrozí mu až dvanáctileté vězení. Podle ředitele pražského úřadu vyšetřování Zdeňka Janíčka by další obvinění zatím padnout nemělo.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání se nebude zabývat případem ředitele televize Nova Vladimíra Železného. Českému rozhlasu to řekl předseda Rady Martin Muchka. Podle něj se obvinění týkají Vladimíra Železného jako fyzické osoby a nikoliv jako držitele licence. Pro radu je partnerem CET 21 jako držitel licence a provozovatel vysílání.

Markéta Kaclová, Helena Šulcová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme