Vladimír Železný byl znovu u výslechu

Ředitele televize Nova Vladimíra Železného dnes opět vyslýchala policie. U vyšetřovatele strávil téměř šest hodin. Policejní budovu v Krakovské ulici v centru Prahy opustil stejně jako v předchozích dnech bez jediného slova. Oficiální policejní zdroje vydaly na případ přísné informační embargo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Železného minulý týden obvinil vyšetřovatel z poškozování věřitele a z krácení daně, cla a dalších poplatků. Hrozí mu až dvanáctileté vězení. Podle ředitele pražského úřadu vyšetřování Zdeňka Janíčka by další obvinění zatím padnout nemělo.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání se nebude zabývat případem ředitele televize Nova Vladimíra Železného. Českému rozhlasu to řekl předseda Rady Martin Muchka. Podle něj se obvinění týkají Vladimíra Železného jako fyzické osoby a nikoliv jako držitele licence. Pro radu je partnerem CET 21 jako držitel licence a provozovatel vysílání.

Markéta Kaclová, Helena Šulcová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme