Mezi hlavním a smíchovským nádražím v Praze byl omezen provoz. Někdo ukradl optické kabely

Krádež kabelů omezila od nedělního rána zhruba do 15.00 hodin provoz vlaků mezi hlavním a smíchovským nádražím v Praze. Kvůli poruše zabezpečovacího zařízení nabíraly vlaky zpoždění, některé byly v daném úseku zrušeny, například příměstská linka S7 mezi Berounem a Prahou končila na Smíchově.

Aktualizováno Praha (Aktualizováno: 15:34 7. 7. 2019) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Praha Hlavní nádraží

Praha Hlavní nádraží | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

Vyplynulo to z informací na webu Českých drah. Někdo se kabely v daném úseku pokusil ukrást již v minulém týdnu, také tehdy byla doprava omezena.

„Provoz je omezen z důvodu krádeže optických kabelů zabezpečovacího zařízení,“ řekl v neděli mluvčí Správy železniční dopravní cesty Marek Illiaš.

Vlaky mezi pražským hlavním nádražím a Smíchovem nabírají zpoždění. Porouchalo se zabezpečení

Číst článek

Policie se případem zabývá. „Situace nám byla oznámena, prošetřujeme ji, jedním ze stěžejních úkonů bude vyčíslení škody poškozeným subjektem, abychom to mohli relevantně právně kvalifikovat,“ řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme