Rychlík v tunelu pod pražským Vítkovem srazil člověka. Provoz na trati byl déle než hodinu přerušen

Rychlík v pondělí ráno srazil v tunelu pod pražským Vítkovem člověka, který zraněním podlehl. Provoz na trati mezi hlavním nádražím a Holešovicemi nebo Vysočany byl déle než hodinu přerušen. Ještě nějaký čas soupravy projížděly po jedné koleji. Plně byl provoz obnoven byl až v 10:30 zhruba po třech hodinách.

Praha (Aktualizováno: 11:10 17. 6. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ilustrační foto | Foto: Filip Jandourek | Zdroj: Český rozhlas

Nehoda se stala před osmou hodinou ranní, kdy v tunelu pod pražským Vítkovem srazil rychlík R 614 člověka.

Správa železnic loni zvýšila zisk o tři miliardy, jednu letos investuje do oprav nádraží

Číst článek

„V 7.40 došlo ke srážce člověka pod vítkovským tunelem v Praze. Od té doby byl zastaven provoz mezi Prahou hlavním nádražím a Prahou Holešovicemi. Některé vlaky jezdily odklonem přes Libeň, některé byly úplně zrušeny,“ upřesnil pro iROZHLAS.cz mluvčí Správy železniční dopravní (SŽDC) cesty Marek Illiaš.

Sražený člověk po nehodě zemřel. „Na místo jsme vysílali záchranářskou posádku, lékaře i inspektora. Bohužel osoba utrpěla zranění neslučitelná se životem, proto na místo míří i koroner,“ dodala mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Provoz na trati byl déle než hodinu zcela přerušen. Od 9.00 začaly vlaky jezdit po jedné koleji. V 10:30 byl provoz zcela obnoven.

ako Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme