Na trati mezi Prahou a Kralupy nad Vltavou spadlo v noci trakční vedení. Vlaky nabírají zpoždění

Vlaky mezi Prahou a Kralupy nad Vltavou nabírají asi dvacetiminutová zpoždění. Některé regionální spoje byly zrušeny. Na trati v noci spadlo trakční vedení, vlaky teď proto jezdí po jedné koleji. Několik spojů v noci vůbec nevyjelo.

Praha (Aktualizováno: 10:11 14. 7. 2023) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

České dráhy (ilustrační foto)

Několik spojů v noci vůbec nevyjelo (ilustrační foto) | Foto: Zuzana Jarolímková | Zdroj: iROZHLAS.cz

Celá trať Podbaba - Kralupy aktuálně jednokolejná. Přažská integrovaná doprava řeší možnost zaedení náhradní autobusové dopravy, uvedla na twitteru. 

Linka S4 je zrušena. Náhradou budou zastavovat vlaky linky R5 a R20 ve všech stanicích. Cestující ze stanice Praha Masarykovo nádraží musí využít stanice Praha hlavní nádraží a Praha-Holešovice.

Web Českých drah uvádí, že by plný provoz mohl být obnovený po 18. hodině. „Termín úplného obnovení provozu bude aktualizován dle vývoje oprav,“ uvedl dopravce. Pracovníci Správy železnic na odstranění poruchy pracují.

Lucie Pávová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme