Voliči vybírají krajské zastupitele a třetinu senátorů

Dnes začínají krajské volby a první kolo senátních. Volební místnosti se otevřely ve 14 hodin. Lidé budou vybírat nové členy krajských zastupitelstev a vymění také třetinu zákonodárců horní komory Parlamentu. Hlasovat se bude dnes do 22 hodin a zítra pak od osmi do 14 hodin. Případné druhé kolo senátních voleb bude za týden v pátek a v sobotu ve stejný čas.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

volby | Foto: David Němec

Informační servis Radiožurnálu z krajských voleb vyvrcholí v sobotu 18. října. Po uzavření volebních místností odvysíláme speciální volební studio, kterým budou provázet moderátor Jan Pokorný a politický komentátor Petr Nováček. Volební studio je na programu od 14 do 20 hodin a posluchačům umožní získat okamžitý přehled o aktuálních výsledcích krajských voleb a prvního kola voleb senátních. Průběžné výsledky budeme po 14. hodině pravidelně zveřejňovat na základě informací z Českého statistického úřadu a volebního průzkumu Exit Poll, který připravuje Česká televize. Aktuální výsledky přineseme v mimořádných vstupech i po 20. hodině.

Redaktoři Radiožurnálu budou v době zveřejňování odhadů a výsledků voleb přítomni v sídlech všech hlavních politických stran. Budou zaznamenávat reakce politiků i jejich názory a komentáře k volbám. Posluchači se díky regionálním stanicím Českého rozhlasu a jejich zpravodajům dozvědí také aktuální informace z krajů.Na sobotní volební studio naváže v neděli od 9 hodin povolební diskuse.

Podrobné zpravodajství z letošních podzimních voleb naleznete na našem speciálním webu.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme