Voliči vybírají krajské zastupitele a třetinu senátorů

Dnes začínají krajské volby a první kolo senátních. Volební místnosti se otevřely ve 14 hodin. Lidé budou vybírat nové členy krajských zastupitelstev a vymění také třetinu zákonodárců horní komory Parlamentu. Hlasovat se bude dnes do 22 hodin a zítra pak od osmi do 14 hodin. Případné druhé kolo senátních voleb bude za týden v pátek a v sobotu ve stejný čas.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

volby | Foto: David Němec

Informační servis Radiožurnálu z krajských voleb vyvrcholí v sobotu 18. října. Po uzavření volebních místností odvysíláme speciální volební studio, kterým budou provázet moderátor Jan Pokorný a politický komentátor Petr Nováček. Volební studio je na programu od 14 do 20 hodin a posluchačům umožní získat okamžitý přehled o aktuálních výsledcích krajských voleb a prvního kola voleb senátních. Průběžné výsledky budeme po 14. hodině pravidelně zveřejňovat na základě informací z Českého statistického úřadu a volebního průzkumu Exit Poll, který připravuje Česká televize. Aktuální výsledky přineseme v mimořádných vstupech i po 20. hodině.

Redaktoři Radiožurnálu budou v době zveřejňování odhadů a výsledků voleb přítomni v sídlech všech hlavních politických stran. Budou zaznamenávat reakce politiků i jejich názory a komentáře k volbám. Posluchači se díky regionálním stanicím Českého rozhlasu a jejich zpravodajům dozvědí také aktuální informace z krajů.Na sobotní volební studio naváže v neděli od 9 hodin povolební diskuse.

Podrobné zpravodajství z letošních podzimních voleb naleznete na našem speciálním webu.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme