Motorkář srazil na Mělnicku policistu. Do nemocnice ho se zlomenýma nohama transportoval vrtulník

V Přívorech nedaleko Všetat na Mělnicku srazil v neděli motocyklista policistu. Oba skončili v nemocnici, policista má zlomené obě nohy, vrtulník ho převezl do pražské nemocnice, řekli mluvčí policie Pavel Truxa a záchranné služby Petra Effenbergerová.

Mělník Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Cvičení probíhalo s pomocí vrtulníku Bell 412 letecké služby Policie České republiky

V Přívorech nedaleko Všetat na Mělnicku srazil v neděli motocyklista policistu. Oba skončili v nemocnici, policista má zlomené obě nohy, vrtulník ho převezl do pražské nemocnice (ilustrační foto) | Foto: Jan Kostík | Zdroj: HZS hlavního města Prahy

Nehoda se stala, když policisté kontrolovali dodržování maximální povolené rychlosti. Policista chtěl motocyklistu zastavit. „Ze zatím nezjištěných příčin motorkář do policisty naboural,“ uvedl Truxa.

VIDEO: Auto srazilo policistu kontrolujícího zákaz cestování mezi okresy. Zraněn byl lehce, už je v práci

Číst článek

Policisté provedli u řidiče motocyklu dechovou zkoušku, která skončila negativně. Motorkář byl po ošetření převezen se zraněným ramenem do mělnické nemocnice.

„Policista vyžadoval intenzivní lékařskou péči, byl připojen k umělé plicní ventilaci a letecky přepraven do Ústřední vojenské nemocnice v Praze,“ řekla Effenbergerová.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme