Výběr z médií: Krejčířova vila opět na prodej, zájem o nová auta v Česku a padělané peníze

V pátečním výběru z médií se dočtete, že vila uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře je opět na prodej. Píše deník E15. Zájem o nákup nových automobilů je v Česku podle Hospodářských novin větší než ve zbytku Evropy. A úředníci zabavili od začátku letošního roku přes 550 padělaných bankovek a mincí, informuje Právo. Více se dočtete ve výběru z médií, který sestavil Radiožurnál.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vila Radovana Krejčíře v srpnu 2019

Vila Radovana Krejčíře v srpnu 2019 | Foto: Dan Materna/MAFRA | Zdroj: Profimedia

E15

Vila uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře je opět na prodej. To je téma pro páteční deník E15. Dražba proběhne ve čtvrtek 6. srpna, vyvolávací cena je 21 milionů korun. Vila se neúspěšně dražila už sedmkrát, naposledy letos v lednu. Do aukce se ale nikdo nepřihlásil.

Požár bývalé Krejčířovy vily vyšetřují policisté jako obecné ohrožení. Vyslechnou jeho manželku

Číst článek

Mf Dnes

Provozovatelé sportovního areálu v Novém Městě na Moravě museli uzavřít takzvané singltreky - jednosměrné stezky pro horská kola. Všímá si toho deník Mf Dnes. Stezky budou zavřené několik týdnů kvůli kůrovcové kalamitě a taky silným bouřkám, které poničily část trasy.

Hospodářské noviny

Zájem o nákup nových automobilů je v Česku větší než ve zbytku Evropy. Vyplývá to z údajů Evropského sdružení výrobců automobilů. Informaci přinesly dnešní Hospodářské noviny. Prodej automobilů klesl v Evropě během června meziročně téměř o 20 procent, v Česku byl pak propad o 5 procent. Nejvíce vozů prodala automobilka Škoda Auto.

Právo

Úředníci zabavili od začátku letošního roku přes 550 padělaných bankovek a mincí, píše páteční deník Právo. To je o čtvrtinu méně než ve stejném období vloni. Vyplývá to z údajů České národní banky. Důvodem je koronavirová epidemie a omezené cestovaní.

Gabriela Gálová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme