Výběr z médií: nováčci v realitním byznysu, Češi na světových burzách a slabší úroda ovoce

V českých novinách se v pátek dočtete, že do českého realitního byznysu míří podle Mf Dnes rekordní počet nováčků. Češi vydělávají na růstu světových burz, informují Hospodářské noviny. A českého ovoce se letos urodilo oproti loňsku výrazně méně, píše Právo. Více si přečtěte ve výběru z médií, který sestavil Radiožurnál.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Do českého realitního byznysu míří rekordní počet nováčků, dočtete se v Mf Dnes (ilustrační foto) | Foto: Stanly8853 | Zdroj: Pixabay | CC0 1.0,©

E15

České e-shopy se ve velkém vrhají do budování online tržišť. Všímá si toho páteční deník E15. Snaží se tak získávat víc obchodních partnerů, kteří u nich budou nabízet své zboží. Podle deníku jde o souboj hlavně tří velkých hráčů - firem Mall, Alza a Heureka.

Mf Dnes

Do českého realitního byznysu míří rekordní počet nováčků, dočtete se v Mf Dnes. Podle deníku jsou realitní kanceláře doslova zahlcené životopisy uchazečů, kteří doteď neměli s prodejem nemovitostí žádné zkušenosti. Jsou mezi nimi hlavně lidé, kteří přišli o práci kvůli koronavirové krizi.

Sklizeň ovoce bude letos kvůli mrazům malá. Nejhůře jsou na tom meruňky a třešně

Číst článek

Hospodářské noviny

Češi vydělávají na růstu světových burz, píšou na titulní straně Hospodářské noviny. Tuzemští investoři totiž využili nízkých cen akcií na jaře, kdy vypukla pandemie koronaviru. Nahrála tomu i karanténní opatření - mnoho lidí trávilo víc času doma u počítačů a investovalo online.

Právo

Českého ovoce se letos urodilo ve srovnání s minulými roky výrazně méně. Všímá si toho deník Právo. V některých případech je propad sklizně víc než poloviční. Jediné ovoce, kterého bude letos dostatek, jsou švestky.

Irena Růžičková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme