Havárie trati vyžene tramvaje na týden z centra Prahy. Trasu změní deset linek

Centrum Prahy v okolí Národního divadla čeká od pátečního večera obousměrné přerušení provozu tramvají v úseku Lazarská – Národní třída – Národní divadlo – Újezd. Výluka se dotkne celkem deseti linek. Změní se také centrální přestupní zastávka nočních linek, místo Lazarské jí bude Karlovo náměstí. Předpokládá se, že změny potrvají zřejmě do pátku 14. září.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Přerušení provozu v úseku Lazarská – Národní třída – Národní divadlo – Újezd potrvá od pátečního večera do pondělního rána. (ilustrační foto) | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

Důvodem výluky je havárie trati ve Spálené ulici. Zasažené budou denní linky 2, 9, 18, 22 a 23, noční linky 93, 97, 98 a 99 a historická linka 41. Úsek bude uzavřen od 20 hodin v pátek 7. září do pátku 14. září.

Stanice metra A Muzeum se o víkendu nezavře. Opravy se podařilo dokončit při minulých výlukách

Číst článek

V denním provozu budou zavedeny tramvajové linky 32 (Sídliště Řepy - Újezd - Malostranská - Vypich) a 39 (Spojovací - Lazarská - Karlovo náměstí - I. P. Pavlova - Nádraží Hostivař). Jiná náhradní doprava nebude zavedena.

V případě dotazů se cestující budou moct obracet i na zaměstnance Dopravního podniku hlavního města Prahy, kteří budou v sobotu 8. září a v pondělí 10. září stát na nejexponovanějších místech.

Více informací lze nalézt na stránkách Dopravního podniku.

Zde přinášíme kompletní výlukové opatření od @DPP

15:48 – 07. 09. 2018

3 7

lac Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme