Vyšetřování tragické nehody u Obrnic potrvá měsíce. Policii má pomoci i video z Facebooku

Vyšetřování nehody, po které ve čtvrtek večer zemřela u Obrnic na Mostecku mladá řidička, potrvá několik měsíců. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Policisté budou pracovat i s videozáznamem jízdy, který dívky vysílaly živě na Facebooku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dívky jely z Mostu do Bíliny a vysílaly přitom live stream na facebooku. Havarovaly, jedna z nich zemřela | Zdroj: Youtube

Policisté nechají mimo jiné zpracovat znalecké posudky. Při vyšetřování budou pracovat i s videem, které dívky živě vysílaly.

Dívky havarovaly během jízdy, kterou vysílaly živě na Facebooku. Jedna z nich zemřela

Číst článek

Čtyřicetiminutový záznam zachycuje rychlou jízdu dívek i okamžik nehody, stejně tak pomoc lidí, kteří jeli kolem, a následné záchranné práce.

Záznam vysílání se šíří po sociálních sítích, viděly ho už stovky tisíc lidí. Rodiny obou dívek žádají, aby lidé video nesdíleli a smazali.

Dvojice dívek havarovala ve čtvrtek večer na silnici I/13 ve směru z Mostu na Bílinu. Řidička, kterou převážel do ústecké Masarykovy nemocnice vrtulník, zraněním podlehla. Spolujezdkyně byla také zraněná, podle vyjádření jejího otce na facebooku opustí nemocnici v pondělí.

Při nehodě dvě mladé ženy prorazily protihlukovou stěnu u Obrnic na silnici I/13. Na facebooku živě vysílaly svou jízdu | Foto: Gabriela Hauptvogelová

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme