Vysílání Událostí bylo zmatečné a ve dvou verzích

Ve dvou verzích dnes Česká televize vysílala hlavní zpravodajskou relaci Události. Zatímco na většině území republiky diváci sledovali ty vzniklé pod vedením Jany Bobošíkové, například v Kladně, Liberci a části Brna se objevili zprávy „vzbouřenců“.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jana Bobošíková řekla Českému rozhlasu, že Události připravené jejím týmem se vysílaly živě z Barrandova. Tuto verzi se nepodařilo šířit prostřednictvím kabelových televizí, viděli je však ti, co signál přijímají z pozemních vysílačů.

Většina diváků tak viděla zmatečnou znělku Událostí, která se několikrát rozjela a vzápětí zastavila. Poté se na obrazovce objevila redaktorka pardubické pobočky ČT Dana Makrlíková, která pokračovala v moderování. Nestandardní byl i další průběh vysílání - například zprávu o volbách v Srbsku nekomentoval na místě přítomný redaktor Martin Dorazín, ale Antonín Zelenka. Bobošíková sama namluvila reportáž, kde hovořila o svých krocích. Předpověď počasí přečetla bez grafiky redaktorka Makrlíková.

Po skončení vysílání z Barrandova se objevila černá obrazovka a zvuk počasí vysílaného z Kavčích hor.

Jan Rosenauer Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme