Výslech uprchlého Radovana Krejčíře se opět nezdařil

Českým detektivům se opět nepodařilo v Jihoafrické republice vyslechnout uprchlého Radovana Krejčíře. Chtěli se ho ptát na okolnosti únosu a smrti jeho otce Lamberta před sedmi roky. Do celého případu měl být zapletený i fotbalový boss Jaroslav Starka.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Radovan Krejčíř

Radovan Krejčíř | Foto: www.rkrejcir.com

Výslech se ale nekonal, a tak jedou čeští detektivové z Johannesburgu zpátky domů s nepořízenou. Podle mluvčí městského státního zastupitelství Štěpánky Zenklové situaci zavil chybný postup justičních orgánů Jihoafrické republiky.

"Nyní budeme očekávat oficiální zprávu a stanovení nového termínu výslechu Radovana Krejčíře, který zatím neznáme," popsala další postup Zenklová.

Dvojice elitních detektivů se podle ní teď vrátí zpět do Česka: "Protože nepředpokládáme, že by nový termín Krejčířova výslechu byl naplánován v nějaké krátké době."

Přečtěte si také:
Jaroslav Starka: "Můj právník Kramarič Krejčíře v JAR nevydíral, je to nesmysl!"
Krejčíř má jít na 6,5 roku do vězení a zaplatit 48 milionů
Policie drží osm vzácných obrazů, údajně majetek Radovana Krejčíře
Jihoafrický soud Radovana Krejčíře do Česka nevydá
Policie zadržela šéfa fotbalové Marily Příbram Jaroslava Starku

Jana Zemanová, Lenka Rafaelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme