Web poslankyně Nytrové, která homosexualitu spojila se sexem s dětmi, napadl hacker

Oficiální webové stránky sociálnědemokratické poslankyně Pavlíny Nytrové "hacknul" neznámý pachatel. Nytrová ve středu ostře napadla připravovanou novelu, která by umožnila registrovaným partnerům adoptovat dítě svého protějšku. Ve sněmovně prohlásila, že "homosexuálové se budou snažit zrealizovat sex s dětmi."

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hackeři zaútočili na web poslankyně Nytrové z ČSSD | Foto: Reprofoto

Na oficiálních webových stránkách poslankyně Pavlíny Nytrové Z ČSSD se objevil text plný sprostých slov.

„Na sepisování nějakýho úžasnýho prohlášení nemám náladu,“ píše hacker a častuje poslankyni nadávkami. „Spletla sis století,“ uzavírá. Nytrová už prý o problému se svou stránkou ví a snaží se ho řešit.

Registrovaní partneři nabourávají chod celé společnosti, říká poslankyně Nytrová z ČSSD

Číst článek

Web poslankyně Nytrové byl podle Marcela Šulka z týmu datových žurnalistů Českého rozhlasu zjevně velmi špatně zabezpečený.

„Metoda SQL injection je jednou z nejjednodušších a nejčastějších, které útočníci na internetu používají. Pro šikovného programátora je to práce na několik minut,“ popisuje Šulek.

„Spočívá v tom, že se serveru přes nezabezpečený vstup podsune vlastní příkaz. Nejčastěji dotaz do databáze, ve které jsou uložena uživatelská hesla. Pokud útočník uspěje, tak se může s jejich pomocí k serveru připojit a dělat si s ním co chce,“ dodává.

Nytrová nevyjadřuje postoj ČSSD. Výroky jsou v rozporu s hodnotami strany, shodují se politici

Číst článek

Sociálnědemokratická poslankyně Pavlína Nytrová ve středu ostře napadla připravovanou novelu, která by umožnila registrovaným partnerům adoptovat dítě svého protějšku. Ve sněmovně prohlásila, že „homosexuálové se budou snažit zrealizovat sex s dětmi."

Ve vysílání Českého rozhlasu Plus pak například řekla, že homosexuální lobby si klade stále více požadavků a postupnými plíživými kroky tak nabourává chod celé společnosti.

Poslankyni ČSSD Pavlíně Nytrová, která vystoupila v sněmovně proti adopci dětí homosexuály někdo zaútočil na osobní webové stránky | Foto: Reprofoto

Anna Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme