Wolf v Radiožurnálu: Lidový dům napomáhá úniku informací z policejního spisu

Poslanec Petr Wolf má vážné podezření, že dochází k úniku informací z jeho policejního spisu. Řekl to ve Dvaceti minutách Radiožurnálu s tím, že z jeho strany jde jen o spekulace. Wolf byl dříve poslancem ČSSD, teď ve sněmovně působí jako nezařazený.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Petr Wolf

Petr Wolf | Zdroj: ČTK

V roce 2005 odhalil Nejvyšší kontrolní úřad, že Wolfova firma zneužila dotaci od ministerstva životního prostředí. Wolf se domnívá, že do této kauzy mohlo být politicky zasahováno.

"Já to nemůžu dokázat, mohu vyjít pouze ze spekulací - podtrhuji slovo spekulace - a v těch mých spekulacích se objevuje Lidový dům a někteří jeho představitelé," poznamenal Wolf.

Ve sněmovně dnes premiér Mirek Topolánek hájil svého známého Marka Dalíka, který se pokoušel zabránit odvysílání televizní reportáže o poslanci Wolfovi.

Dvacet minut Radiožurnálu
Rozhovor s hlavním aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.30 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po Stalo se dnes ve 21.30 hodin. Helena Šulcová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu. Připomínky a náměty k pořadu posílejte na adresu 20minut@rozhlas.cz. Záznam pořadu najdete v RÁDIU NA PŘÁNÍ.

Monika Rybáková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme