Za smrt matky se synem v Bělé pod Bezdězem mohou sousedské spory, tvrdí policie

Za úterní střelbu v Bělé pod Bezdězem mohou podle policie dlouhodobější sousedské spory. Muž zastřelil matku se synem a obrátil zbraň proti sobě, je zraněný.

Bělá pod Bezdězem Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pistole (ilustrační foto) | Foto: Twitter.com/ Orlando Police | Zdroj: Twitter

Muž narozený v roce 1967 zastřelil své dva sousedy - ženu narozenou v roce 1945 a muže, který se narodil v roce 1977. Zastřelenými jsou podle policie matka se synem. Střelec poté obrátil zbraň proti sobě, v současné době je v kritickém stavu v nemocnici. Na případu pracuje krajská kriminálka, informoval mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.

V Bělé pod Bezdězem se střílelo, dva lidé zemřeli, třetí je ve vážném stavu

Číst článek

„Dlouhodobější sousedské spory vyvrcholily ve vzájemné napadení. Muž poté odešel do svého domu, kde si vzal svou legálně drženou zbraň a vrátil se na místo, kde zastřelil ženu a muže, šlo o matku se synem. Zbraň poté obrátil proti sobě a způsobil si vážná zranění, v současné době je v kritickém stavu v nemocnici," řekl Truxa.

Podle Boleslavského deníku popisují sousedé z ulice střílejícího muže jako podivína, podle nich přetrvávaly sousedské spory dlouhou dobu. Podle svědků zaznělo šest výstřelů. „Okamžitě jsme tušili, že právě tady se mohlo něco stát," řekl Deníku jeden ze svědků.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme