Za smrt Terezky policie ještě nikoho neobvinila

Policisté už vědí, na co malá Terezka zemřela - příčinou byla srdeční a dechová nedostatečnost. Oznámili to na mimořádné tiskové konferenci v Kladně po skončení pitvy pětileté dívenky. Co ale dechovou a srdeční nedostatečnost způsobilo, policie zatím neví. Proto také zatím nevznesla žádné obvinění.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vyšetřovatel nicméně řekl, že zvažuje obvinění proti Terezčině matce Heleně Čermákové. Odmítl ale upřesnit, za jaký trestný čin. Policisté současně vyloučili, že by se Helena Čermáková doznala k zabití své dcery. Podle vyšetřovatele Milana Řečínského teď znalci z oboru psychiatrie a psychologie zkoumají její příčetnost.

Pátrání po malé Terezce skončilo po bezmála třech týdnech v pondělí večer. Její tělo objevili kriminalisté na okraji Kladna zahrabané pod silnou vrstvou hlíny, a tedy mimo dosah termovize či například policejních psů. Vyšetřovatele na místo nálezu přivedl výslech matky mrtvé dívky.

Ladislav Pavlík, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme