Za smrt Terezky policie ještě nikoho neobvinila

Policisté už vědí, na co malá Terezka zemřela - příčinou byla srdeční a dechová nedostatečnost. Oznámili to na mimořádné tiskové konferenci v Kladně po skončení pitvy pětileté dívenky. Co ale dechovou a srdeční nedostatečnost způsobilo, policie zatím neví. Proto také zatím nevznesla žádné obvinění.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

r_2100x1400_cro.png

Vyšetřovatel nicméně řekl, že zvažuje obvinění proti Terezčině matce Heleně Čermákové. Odmítl ale upřesnit, za jaký trestný čin. Policisté současně vyloučili, že by se Helena Čermáková doznala k zabití své dcery. Podle vyšetřovatele Milana Řečínského teď znalci z oboru psychiatrie a psychologie zkoumají její příčetnost.

Pátrání po malé Terezce skončilo po bezmála třech týdnech v pondělí večer. Její tělo objevili kriminalisté na okraji Kladna zahrabané pod silnou vrstvou hlíny, a tedy mimo dosah termovize či například policejních psů. Vyšetřovatele na místo nálezu přivedl výslech matky mrtvé dívky.

Ladislav Pavlík, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme