Zábavní pyrotechnika nepatří do rukou každému, varují hasiči

Popáleniny, utržené prsty nebo požáry - i to může být důsledek oslav konce roku. Právě na Silvestra totiž lidé častěji než jindy odpalují zábavní pyrotechniku, a ne vždy jsou při tom patřičně opatrní.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zábavná pyrotechnika

Zábavná pyrotechnika

Různé petardy, rakety a světlice vyžadují zvláštní obezřetnost a nemůže s nimi manipulovat úplně každý, varuje Vladimír Nováček z Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.

"Také by neměly být každému volně k dostání v prodejnách. Jsou určité stupně nebezpečnosti těchto ,hraček' a nad určitý stupeň, kde se jedná opravdu o intenzivní hoření, by se tyto prostředky neměly dostat do rukou zejména mladistvým."

Marika Táborská, Vlasta Gajdošíková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme