Záchranáři našli v řece tělo pohřešovaného chlapce

Záchranáři našli krátce po poledni tělo pohřešovaného chlapce z Otic u Opavy. Dvacetiměsíční dítě se v úterý ztratilo z neoplocené zahrady rodinného domu, která leží na břehu rozvodněného potoku Hvozdnice. Tělo leželo v řece Moravice asi pět kilometrů od Otic.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

pátrání po pohřešováném dítěti | Zdroj: ČTK

"Policejní a vojenští potápěči, kteří byli v korytě řeky Moravice, nalezli zhruba 150 metrů od splavu tělíčko dítěte," potvrdil Radiožurnálu opavský policejní mluvčí René Černohorský.

"Případ si převzal komisař Služby kriminální policie a vyšetřování opavského okresu, který v současné době provádí nezbytné prvotní procesní úkony, mezi které patřila identifikace nalezeného tělíčka. Celá věc se bude nadále prošetřovat a budou se zjišťovat všechny důležité informace pro řádné objasnění všech okolností," dodal mluvčí.

Dítě společně s jednačtyřicetiletým otcem trávilo úterní odpoledne a večer u stodoly, kde otec pracoval. Přibližně kolem 19:00 muž zjistil, že dítě zmizelo. Od úterý po něm pátrali policisté, hasiči, potápěči, speciálně vycvičení psovodi i dobrovolníci. K dispozici byl i vrtulník s termovizí.

Michal Schoffer Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme