Zahradil ostře kritizoval Topolánka za slovní útoky na členy ODS

Koaliční dohoda o vládě ODS, lidovců a zelených - kvůli ní se po poledni sešli poslanci za Občanskou demokratickou stranu. Výhrady k dohodě mají někteří členové pražské organizace. Kritizují, že se strana zřekla ve prospěch KDU-ČSL ministerstva financí. Státní finance má k jejich nelibosti spravovat lidovec Miroslav Kalousek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mirek Topolánek | Zdroj: ČTK

Mezi občanskými demokraty to jiskří. Předseda europoslanců ODS Jan Zahradil dnes ostře kritizoval premiéra a šéfa občanských demokratů Mirka Topolánka za jeho výpady vůči některým stranickým kolegům. Nelíbí se mu, že Topolánek hledá vnitřní nepřátele v ODS a přes média útočí na nejbližší spolupracovníky.

Zahradil varoval, že takové chování může mít pro stranu vážné důsledky. I výkonná rada ODS bude mít podle něj na zítřejším zasedání výhrady k navržené vládě s lidovci a zelenými. Ale stejně jako pražská ODS nakonec doporučí podpořit projekt trojkoalice.

Marika Táborská, Miroslav Panuška Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme