Zataženo bude asi až do adventní neděle

Dnes odpoledne bude většinou zataženo nízkou oblačností a mlhavo, ojediněle mrholení. Na horách a místy i v nižších polohách, zejména pak na severovýchodě Moravy a ve Slezsku, bude polojasno až skoro jasno. Nejvyšší teploty 4 až 8, při malé oblačnosti kolem 10 stupňů, v 1000 m na horách kolem 10 °C. Rychlost slabého jižního až jihovýchodního větru bude mezi 2 až 4 metry za sekundu. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles. Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V sobotu bude zataženo nízkou oblačností a mlhavo. Ojediněle dojde k mrholení. Na horách a místy i v nížinách, zejména na severovýchodě republiky bude ale polojasno až skoro jasno. Nejvyšší teploty 4 až 8, v místech s malou oblačnosti kolem 10 stupňů, na horách v 1000 metrech kolem 8 °C. Vát bude slabý jižní až jihovýchodní vítr o rychlosti 1 až 4 metry za sekundu. Tlaková tendence: slabý pokles. Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé.

Zataženo, mlhavo, s ojedinělým mrholením bude i první adventní neděli. Polojasno až oblačno bude alespoň na horách. Nejvyšší denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Slabý jižní až jihozápadní vítr nepřesáhne rychlost 4 metry za sekundu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme