Zdravotní péče na Slovensku a v Rakousku zdarma

Senátoři schválili smlouvu se Slovenskem a Rakouskem o vzájemném poskytování a úhradě zdravotní péče. Ministra zdravotnictví Bohumil Fišer senátorům slíbil, že jeho resort ke smlouvám připraví rozklad, jak vyrovnávání cen za zdravotní péči zatíží náš státní rozpočet.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podle místopředsedy senátu Přemysla Sobotky z ODS zaúkolovali senátoři ministra Fišera především proto, že stejné smlouvy nás v blízké budoucnosti čekají se všemi státy Evropské unie.

Zítra senátoři začnou v deset hodin svou schůzi jednáním o řadě pozměňovacích návrhů, s nimiž chtějí zákon o posuzování vlivů na životní prostředí vrátit sněmovně. Zákonodárce ještě čeká novela zákona o Policii a také příprava pátečního veřejného slyšení o situaci v České televizi.

Dana Jaklová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme